​Çanak anten kaça ayarlanır?

Servis Bölgelerimiz

Her şeyin bir bedeli olduğu gibi çanak anten ayarlamanın da bir teknik servis hizmeti vardır. Pekiyi Çanak anten kaça ayarlanır?

Anten kurulumu ve çanak montajı normal arızalara göre çok az bir maliyetle daha pahalı olabilir. Yanı normal şartlar da hiçbir malzeme kullanılmazsa Çanak anten kaça ayarlaması 40 ile 50 lire arası yapılmaktadır. Montaj bedeli de bu söylenen tutarın yaklaşık 5, 10 lira daha yükseğini bulabilir. Bazen de anten yer değişikliği işleri de olabilmektedir. Bu da çanak anten montaj bedelinin yanı sıra çanak anten nereden sökülüp nereye takılacağı da çok önemli olduğundan dolayı montaj bedelinin haricin de sökme takma bedeli de yansıtılabilir.

Çanak anten kaça ayarlanır ve bu çanak anten ayarlaması yapılırken kullanılacak malzemenin fiyatın için de olup olmadığını nereden anlarız? Bizler zaten bir yere gitmeden önce mutlaka fiyatı söyler öyle gideriz. Bu durum da ne sizler sürpriz fiyatlarla karşılaşmış olursunuz ne de bizler hak ettiğimiz parayı almakla zorlanırız. Durum böyle olunca ortaya hiçbir mağduriyet olmaması her iki taraf için sevindirici bir konu olduğunu düşünüyoruz.

Çanak anten sistemlerinde gerekli olacak malzemelerin hepsinin satışını yapan kişilerle çalışmanız size vakit kazandıracağından dolayı profesyonel ve biraz daha büyük iş yerlerini seçmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Beraberin de birçok malzemeyi de getirmesi gerektiğini ve orada ne lazımsa hiç bir şekil de firmaya gitmek yerine hemen size fiyatını önceden söylemesini ve onaylandıktan sonra hemen işlemlerini bitirmelidir. Yoksa her defasın da küçük bir parça da sizden müsaade isteyip sağda solda parça aranması hem firma hem de müşteri için kötü sonuçlar çıkabilir. Bu nedenle Çanak anten kaça ayarlanır sorusunu sorarken malzeme ile ilgili de detaylı bilgileri almanızı öneriyoruz.