​Bolluca Mahallesi uydu servisi

Uydu Anten Servisi

Arnavutköy'de çanak antenci aramak için artık eziyet çekmenize gerek kalmadı. Bolluca Mahallesi uydu servisi firması Bolluca da faaliyete başladı. Burada bulunan çalışma arkadaşlarımız tarafından hem Arnavutköy Hem de Hadımköy tarafına buradan uydu servisin personel gönderimlerini yapabiliyoruz.

Tecrübeli elemanlara sahibiz

Bizler Bolluca da çanak anten tamircisi dükkanını açarken çalışmak istediğimiz elemanların tamamını daha önceden farklı iş yerlerinden tanıyorduk. Bu arkadaşların nasıl çalıştıklarını, nereler de iş yaptıklarını, müşteriler ile diyalogları ve çanak anten uydu servisi hakkında ne derece bilgiye sahip olduklarını bildiğimizden dolayı gözümüz arkada kalmadan işe alımlarını gerçekleştirdik diyebiliriz.


Tanıdığımız ve iş potansiyellerinin yüksek olduğuna inandığımız çalışma arkadaşlarımız ile Bolluca Mahallesi uydu servisi randevularınızı dürt gözle bekliyoruz. Yapmış olduğumuz incelemeler sonucunda müşteri bizlere çanak anten veya televizyon ile ilgili sorunlarını anlatırken bile bolluca anten tamircisi olarak yanımızda çalışan elemenların hemen telefon da bile arızanın nereden kaynaklandığını anlayabiliyorlar. Bu nedenle daha size gelmeden bütün malzemeler hazırlanır ve o şekilde Bolluca uydu servisi dükkanından çıkılır.

En uygun fiyat politikası

Fiyatların makul olmasını çok seviyoruz. Hem Bolluca uydu tamircisi fiyatımızı hem de malzeme satışından kazandığımız kar marjını en alt seviyeler de tutuyoruz. Bizlere güvenip te hemen uydu antenler için siparişler veren hem de tavsiye üzerine gelen müşterilerimizi üzmüyoruz. Özellikle fiyat konusun da ucuz satma ve ucuz teknik servis gönderme konusun da kararlı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Arızalar nasıl tespit edilir?

Bolluca uydu servisi firmasına gelen siparişler değerlendirilirken firmamıza ulaşma sırasına riayet ederek uydu servisine bu şekilde gönderiyoruz. İlk olarak televizyonun arkasında bulunan anten kablosundan kontrolleri yaparız. Sinyalin gelmediğini gören arkadaşlarımız kablonun ucuna bir cihaz takarak çanak antenin yanına giderler. Antende yapılan inceleme sonucun da sorunun nereden kaynaklandığı gözlemlenir. Daha önceden kablonun ucuna taktığımız cihazın sinyal gönderip göndermediğini kablonun diğer ucundan kontrol ediyoruz. Sinyal varsa zaten kablo arızalı değildir demektir. Yalnız sinyal yoksa tamamen uydu anten kablosu değiştirilir. Bunun yanında diğer arızalar da varsa bakılır ve tamir edilir. Bolluca Mahallesi uydu servisi arızaları bittiğin de bir sonraki adrese gönderilir.