​Barbaros Sokak uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

Bizler işimizi helalinden yapmak için uğraşıyoruz. Barbaros Sokak uydu servisi çalışanları ve iş verenleri hep birlikte aynı düşüncede ve dürüstlüktedirler. Müşteriler ile aramızda en ufak bir anlaşmazlık olması ile içiz rahat etmemektedir. Şüpheye bile mehal vermemek için anten kabloları ve kullandığımız parçaları bile eksik sayarak en azından onların hakkı bizlere geçmesin bilinci ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Çünkü insan haramlardan kaçtığı sürece insan ve Allah katında mutlak değerlidir. Yoksa öbür türlü ne bulursan ver Allah'ım, Senin kulun yer Allah'ım mantığı ile yaklaşırsak kaybedenlerin başında yer alacağınızın farkındayız. Bizimle çalışan çalışma arkadaşlarımızın da Bayrampaşa uydu servisi ile aynı düşüncede olduklarına inanıyoruz. Yıllar geçmesine rağmen halen bizimle çalışan çalışma arkadaşlarımız ile sabah erkenden kalkıp sizler için uydu sistemleri televizyon çanak anten tamirlerini yapmaktayız.

Uydu servisi en çok kaç dakika da gelir?

Yapmış olduğumuz meslek öyle günler sonra gidilse bile olur mesleklerden değil maalesef. Bizleri aradıklarında genel de bizler en geç bir saatte verilen adreste oluruz. Bu süreyi söylememize rağmen yine de daha erken gelemez misiniz diyenler de çoğunluktadır. Zaten İstanbul'da sizler dükkandan çıkarak bir yerden tanımadığınız bir sokağa gitmek için navigasyondan adres belirterek verilen adresteki yere gidene kadar trafik ışıkları, basit yol sapmaları, kapalı yollar, güzergahı mecburi olarak değiştirilmesine vesile olan kapatılan veya tadilata olan yollar derken mutlaka 30 dakika ile 60 dakika arası en yakın yere gidilecek zaman biçimidir. Bu nedenle hızlı olmaktan başka hiçbir çaresi yoktur teknik servislerin.

Servis bedeli sabit mi?

Yapılacak işlere göre servis bedelleri belirlenir. Bu servislerin mutlak anlamda yapılması gerekenleri hepsini telefon da veya dükkana gelerek aktarmanız durumunda bir yedek parça kullanılmadığı sürece kesinlikle ücretin artmayacağını belirtelim. Barbaros Sokak uydu servisi Hem bağcılar da hem de Gaziosmanpaşa bölgesindedir. Bu 2 ilçeden de ulaşmak için hemen aramalısınız.