​Barbaros Mahallesi Uydu Servisi

Servis Bölgelerimiz

Barbaros Mahallesi Uydu Servisi ve bağcılar çanak anten servisi ortak olarak çanak anten arızalarının daha hızlı yapılabilmesi için iş birliğine varılmış olup gelen arıza telefonlarına hangi personel daha yakın ise hemen orası ile bağlantı kurularak gönderim sağlanmaktadır. Çok nadir olmakla birlikte aynı gün içerisin de randevu bulunmadığı sürece bir sonraki güne erteleme yapılır. Genel olarak sabah saatlerinde müsait olan firmamız ile randevu almadan da hemen adrese gelinmesi konusun da yardım isteyebilirsiniz. Sabit bir uydu servis ücretini karşılayarak çanak anten ayarını yaptırabilir, uydu montajı için firmamızdan çanak anten komple set halinde satın alıp montaj ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni bir binaya taşındığınız da hemen Barbaros Mahallesi Uydu Servisi firmasını veya farklı bir firmayı aramadan önce televizyonunuzu bağlamanızı ve çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi öneririz. Bazı binalar da merkezi uydu santrali olduğundan dolayı televizyona hiçbir ayar yapmadan çalışma ihtimali oldukça yüksektir. Bu nedenle boşu boşuna ücret ödemeden önce kendiniz bir kontrol etmelisiniz. Televizyonunuzun marka ve modeline göre ayar kısmı değişebilmektedir. Her ne kadar eski evinizden çalışan televizyonu sökmüş olsanız bile yeni ev de çalışmayabilir. Bu nedenle ister taşıma esnasın da ister yeni evin sistemindeki değişiklikten yana çalışmama durumu ile karşılaşırsanız hemen bizleri aramanızı ve farklı bir şeyler ile ilgilenmeden yani hem televizyonu hem de evin içindeki anten giriş prizleri ile oynamadan Barbaros Mahallesi Uydu Servisi aramanızı rica ediyoruz.

Bazı arızalar vardır ki kalıcı hasarlar bırakabilir. Anten prizlerinde ki acemice yaklaşımdan dolayı merkezi sistemde arızaların meydana gelmesini veya elektrik akımına kapılma riskine karşı işten anlamayan kişilerin dokunmaması gerektiğini unutmayın. Barbaros Mahallesi anten servisi telefon numaraları web sitemizin üst kısmında yer almaktadır. Sadece numara yazan yere dokunmanız yeterlidir.