​Badem Sokağı anten servisi

Servis Bölgelerimiz

En iyi hizmeti vermek için mutlaka ama mutlaka vermiş olduğunuz sözleri kesinlikle yerine getirmelisiniz. Vermiş olduğunuz randevu saatine kesinlikle özen göstermeli ve gelecek olan uydu servis personelinin de terbiyeli olması gerektiğini savunmuşuzdur. Bizler sizlerin özlemiş olduğu teknik servis anlayışı ile karşınızda oluyoruz. Badem Sokağı anten servisi firmasının hemen hemen bu sokak ve diğer bölgelerden teknik servis işi çıkmaktadır. Bizler sizlerden aldığımız güç ile hep yanınızda olmayı hedefliyoruz. Uydu sistemleri hakkında neye ihtiyaç duyuyorsanız bizimler iletişim halinde olmanız o malzemenin daha ucuz alınmasına ve daha da çok kara geçeceğinizi söyleyelim.

Bir uydu servisi nelere dikkat etmeli?

Bir uydu servisinin nelere dikkat etmesi gerektiğini kısaca açıklamak isteriz. İlk önce eve geldiği zaman sadece işine odaklanmalı ve hızlı bir şekilde düşünerek arızanın nerede olduğunu birkaç saniyede çözmelidir. Doğru kararlar almalı ve hata payını ortadan kaldırmalıdır. Yapacağı küçük bir hatanın bile hem kendisine hem de ev sahiplerine bedel ödeteceğini asla unutmamalıdır. Eğer arızan ın nerede olduğunu tam olarak anlamadıysa ve bu konuda bir tahmini bile yoksa kesinlikle bu işi yapmamalı ve farklı bir kişinin gelmesi gerektiğini açık açık söylemelidir. ,

Teknik servis elemanı nasıl olmalı?

Yoksa kafasına göre malzeme değiştirmesi durumun da daha da içinden çıkılmaz hatalar yapmasına neden olabilir. Eğer bir tahmini varsa elbette bunu sonuna kadar yapmalıdır. Bir arızanın yapabileceği hatalar birkaç malzeme ile belirtileri aynı olabilir. Bundan dolayı eğer yine de böyle bir durum oluştuysa deneme yanılma yöntemini yapmaktan asla çekinmemelidir. Malzemeleri denerken eski çıkarmış olduğunuz malzemelere zarar vermemeye gayret etmelidir. Sorunun farklı bir yerden çıkabileceğini asla unutmamalıdır.

Arızası giderilen adreslerin birkaç gün içerisin de tekrardan arıza vermesi durumun da belirtilen adrese gidilmeli ve arızanın tekrardan aynı yerden vermesi sonucu ücret almamalıdır. Sizler uyarmanıza rağmen yine de ev sahibi olsun böyle kalsın, değiştirme veya daha sonra değiştirirsin gibi cümleler kullandıysa tamiratı yapılmalı ve gerekli ücret alınmalıdır. Badem Sokağı anten servisi olarak bu anlatılanları uyguluyor ve farklı firmaların da uygulanması gerektiğine inanıyoruz.