​Anten ve internet olmadan televizyon izlemek

Servis Bölgelerimiz

Çanak anten olmadan da internet üzerinden televizyonu çalıştırabilirsiniz. Peki ya Anten ve internet olmadan televizyonu çalıştırma gibi bir şansınız var mı? Uydu antenlerin bozulması özelikle kış aylarında çok fazla yaşanmaktadır. Her defasında uydu servislerine ücret ödemek ve bunun yanında ek maliyetler çıkartıp parça bozulmalarına ücret ödemek canınızı sıkmış olabilir. Yalnız üzülerek söylemek isterim ki çanak anten ve internet olmadan televizyonu çalıştırmak gibi bir şansınız yok.

Çanak antensiz ve internesiz uydu cihazı var mı?

Hali hazırda piyasa da olan uydu cihazlarının çanak anten ve internet olmadan televizyonu gösterme gibi bir teknolojisi yok. Bunların sadece tek tek olanları var elbette. Yani sadece çanak anten ile çalışan uydu cihazları veya sadece internet ile çalışan cihazlar var. Bunlar piyasa da oldukça rahat bulabileceğiniz ürünlerdir. Bunun yanında hem çanak anten ile hem de internet ile çalışan uydu alıcıları da vardır. Televizyon reklamlarında böyle cihazların tanıtımları yakın zamanda çok fazla yapıldı. Bu ürünleri sizler almış olabilir veya etrafınızdan duymuş olabilirsiniz.

Yalnız herkesin durumu çanak anten taktırmak veya evine internet almaya müsait olmayabilir. Bunların hepsi de birer maliyettir elbette. Hem çanak anten olmayacak hem de internete de gerek kalmayacak bir uydu cihazını alma taraftarısınız. Bunun için uydu alıcısı üzerinden yayın almak yerine bulunduğunuz yerin yüksek olması sizlere artı puan ile karasal yayınların izlenmesini sağlayabilir.

Çanaksız uydu alıcısı ne zaman çıkar?

Bununla ilgili olarak gazeteler de çıkan haberlere göre, Bursalı bir elektronikçinin çanak antensiz ve internetsiz uydu alıcısını keşfettiğini ve hd yayınlarının da alındığı konusunda çeşitli haberlerin yapıldığını görmüştük. Bu yapılan haber de Anten ve internet olmadan televizyonu çalıştırma gibi bir hedeflerinin olduğunu, ayrıca yakın bir gelecekte bunların gerçekleştirip çok daha ileri teknolojiye dayalı bir sistem ile uydu alıcısı yapma hedeflerinin olduklarını belirtmişlerdi.

İkinci bir haber olarak ta televizyonlara takılacak çok küçük tel gibi bir anten ile bütün türksat kanallarının izlenebileceğini belirtmişlerdi. Bu her iki haberden de henüz bir bilgi yok. Böyle bir şeyin olması durumun da yani çanak antensiz ve internetsiz uydu alıcısının çalıştırılması gerçekleştirildiği zaman www.montajuyduservisi.com sitemizden duyuracağımız bilgisini verelim. Teknik servise ihtiyacınız varsa Bayrampaşa uydu servisi sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.