​4k çanak anten

Servis Bölgelerimiz

Ülkemiz de ilk önce trt1 ile başlayan ve inter Star Tv ile devam eden bu televizyon serüveni şu anda 600 kanalı geçmiş durumda. Bu kanal sayısı sadece ülkemizin Türksat4a uydusun da yayın yapan televizyon sayısıdır. Ayrıca bu uyduda yaklaşık 170 adet radyo kanalı da bulunuyor. 4k çanak anten ismi ile üretilen bu antenleri sizlerde kullanarak hem kanal sayınızı yükseltebilir hem de çok daha iyi bir sinyal kalitesine sahip olabilirsiniz. Bu antenlerin bir diğerlerinden hiçbir farkı yoktur. Sadece tek farkı üzerinde yazılan yazılardan ibarettir. Kanal sayısı diğerleri ile aynıdır sadece eski anteniniz de problem olmasından dolayı kanalları iyi derece yüksek sinyal seviyesine ulaştıracak bir antene sahip değilseniz bu anteni kullanarak kanal sayınızın artacağını söylemekteyiz.

Çanak anten alırken üzerinde ne yazdığı aslında pekte bir önemi yoktur. İster 4k çanak anten yazsın ister firmaların isimlerinden oluşan karmaşık yazılar olsun. Bu antenlerin bir diğerlerinden farkı yoktur. Sadece anten boyutları ve kullanılan malzemelere göre çok daha fazla kanal sayısına sahip olabilirsiniz.

Çanak antenlerin arasındaki kalite farkı sacın ağırlığı ve kalitesi ile değişmektedir. Bazı antenlerin dokunmada bile yamulduğunu göreceksiniz. En pahalı anten en iyi anlamına gelmez kesinlikle. Bazı firmalar çok yüksek derece de anten üretimi yaparken bazıları da hem çok iyi olmayıp hem de pahalı malzeme satışlarını da gerçekleştiriyorlar. Aynı zaman da 4k çanak anten var mı derseniz şayet hayır. Öyle bir şey yok şu an için yok. Sadece üzerinde yazılan yazıdan ibarettir.