​10 lu lnb fiyatı veya 10 lu 12 li lnb var mı

Servis Bölgelerimiz

Uydu servisleri arasında sizler için sıklıkla makale yayımlayan firmaların hemen hemen en başında bizler geliyoruz. Lnb modellerini araştırırken 10 lu 12 li lnb var mı? Veya 10 çıkışlı lnb fiyatları gibi sorular yönelten müşteriler ile karşılaşıyoruz. Binanız ile ortak çanak anten kullandığınız zaman ilk önce ihtiyacınız olan modelde bir lnb takarsınız onda sorun yok. Ama ilerleyen zamanlar da televizyon sayısı arttıkça lnb modellerinde de çok fazla çıkışlı lnb almak zorunda kalırsınız. En son olarak 8 çıkışlı lnb de dolduğu zaman bazı ev sahipleri ikinci bir çanak anten kurmamak için elektronik mağazalar da gezinerek ya da uydu sistemleri satışlarının yapıldığı bir dükkan da 10 lu lnb fiyatlarını araştırmaya başlarlar.

Pekiyi nedir 10 lu 12 li lnb var mı gerçekten?

İnternet üzerinden 10 lu veya 12 li lnb araştırması yaptığımız zaman sanki gerçekten de böyel bir lnb varmış gibi bazı sayfalar çıkmaktadır. Neredeyse hiçbir sayfa da bu yazımızda olduğu gibi güzel bir şekilde müşteriye bilgi veren ve böyle bir lnb yoktur diyen tek bir sayfa ya rastlamadık. Bundan dolayı aldatılmaya çok açık olan bir konu olduğundan dolayı sizler ile bu konumuzu paylaşıyor ve hangi lnb modellerinin olduğunu sizlere açıklıyoruz.

Lnb modelleri hangileridir?

1 li lnb, 2 li lnb, 4 lü lnb ve 8 li lnb. Bu modellerin dışında 4 çıkışlı özel olarak üretilen merkezi uydu santrali lnb si ve tek çıkışlı olan digitürk MDU tip lnb bulunur. Bunların dışında sanki varmış gibi gösterilen 10 lu ve 12 li lnb gibi ürünlerin olmadığını söyleyelim. İnternet üzerinden böyle ürünlerin satın alınması konusunda sizleri uyarıyoruz. Bu konular hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak için yakınlarınızda ki bir uydu sistemleri firmasına sormanız ve gerçekten de ne yapmanız gerektiği konusunda onlardan yardım almanız daha doğru olacaktır.