Uydu servisi

Elit uydu servisi; İstanbul'a uydu servisi hizmeti veren profesyonel çanak anten servisidir. Televizyon ve uydu ile ilgili yaşadığınız bütün sorunların çözümlerini biz de bulabilirsiniz. Tam donanımlı araçlarımız ile aklınıza gelebilecek her türlü yedek parçayı yanımızda bulundurarak aynı gün içerisinde uydu servisi hizmeti sunuyoruz.

  Hizmet Detayları

Çanak anten montajı

Çanak anten montajı ile ilgili bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulmanızı ümit ediyoruz. anten ve uydu montajı yaparken nelere dikkat edilmesi, nelerin yapılıp nelerin yapılmaması konusuna gerçek anlamda değinmek gerekir. Sağlam bir çanak anten montajı yapılabilmesi için öncelikle sağlam bir zemine yapılması konusunda çok dikkatli olmak gerekir.

  Hizmet Detayları

İstanbul merkezi uydu sistemleri kurulum ve tamiri

İstanbul Merkezi uydu sistemleri kurulum ve arıza talepleri ihtiyacınıza bir kaç dakika içerisinde cevap veriyoruz. Artık uydu servisi ve İstanbul merkezi uydu santrali için teknik servis ihtiyaçlarınıza bir kaç gün ve en erken bir sonraki gün için servisi beklemek zorunda kalmazsınız.

  Hizmet Detayları

Çanak anten kurulumu, Uydu montajı

Çanak anten kurulumu çoğu zaman başımıza dert olarak gelmektedir. Kendi işimizi yapmak eğlenceli ve maliyetsiz olsa da maalesef bazı durumlarda bu işkence haline gelmektedir. Çanak anten kurulumu da bunlardan bir tanesidir.

  Hizmet Detayları

​Çanak anten servisi

Çanak anten servisleri ihtiyaçlarınıza göre çeşitli hizmetler vermektedir. Çanak anten servisi olarak açılan bir uydu sistemleri firmasın da çanak anten montajı, televizyon servisi ve uydu servisi ihtiyaçlarınız karşılanabilir. Sizler uydu televizyon ve uydu antenler ile ilgili olan bütün işlemlerinizi çanak anten servislerine ileterek onarımının gerçekleşmesi için istekte bulunabilirsiniz.

  Hizmet Detayları

​Uydu tamircisi

Uydu antenler bozulduğunda uydu tamircisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Bizler İstanbul uydu tamircisi olarak uydu tamirlerini en hızlı ve profesyonel yöntemler ile yapıyoruz. Bize uğramadan veya uydu servisi telefonlarımızdan fiyat almadan asla uydu tamircisi çağırmayın.

  Hizmet Detayları

Led Tv Ekran Tamiri Panel Değişimi

Lcd ve Led televizyonların ekranları kolaylıkla kırılabilir. Özellikle küçük çocukların çok fazla tv ekranlarını kırdığını söylemeliyiz. Led tv kırık ekran tamiri yaptırmak için önemli bir maliyet çıkacağını da ifade etmek isterim.

  Hizmet Detayları