Lcd ve Led televizyonların ekranları kolaylıkla kırılabilir. Özellikle küçük çocukların çok fazla tv ekranlarını kırdığını söylemeliyiz. Led tv kırık ekran tamiri yaptırmak için önemli bir maliyet çıkacağını da ifade etmek isterim.


Tv ekranı kırıldığı zaman hemen yakınlarınız da bir tv tamircisi bulmanız ve televizyonu yaptırmanız yanlış bir düşünce olacaktır. Tv ekran değiştirme fiyatı oldukça pahalı olmasından dolayı hemen ilk gördüğünüz İstanbul uydu servisi, tv tamircileri veya buna benzer işletmelerden led tv ekran değişimini yaptırmamalısınız.

ŞU AN İÇİN EKRAN TAMİRİ DEĞİŞİMİ YAPMIYORUZ.

LÜTFEN ARAMAYINIZ!

Kırılan televizyonun ekranını değiştirmeye değer mi?

Led televizyonlar bildiğiniz üzere dolar üzerinden yurt dışından ülkemize gelmektedir. Doların da yüksek olmasından dolayı televizyon fiyatları oldukça pahalıdır. Aynı zaman da televizyon ekranları da yurt dışından getirilmektedir. Bundan dolayı kırık tv ekranı tamirini yaptırırken mutlaka çok iyi fiyat araştırması yapmanızı ve televizyonunuz kırılmadan önce hiç sorun çıkarmayan bir televizyon olması gerekmektedir.

uydu tamircisi

Led tv ekran panel değişimi yapılacak olan televizyonun bu masrafa deyip değmeyeceğini iyice düşünmeniz gerekir. Çünkü bir televizyon ekranı sıfır televizyonlardan yaklaşık 3/1 oranında ucuzdur. Örnek vermek gerekirse 3.000 TL değerinden bir televizyon alırsanız ve bu televizyonun ekranı kırıldığın da ödeyeceğiniz fiyat 1.900 Türk Lirası olur. Televizyon ekran tamirini yaptırırsanız ülke ekonomisine katkıda bulunacak ve boşu boşuna daha pahalı olan bir televizyon almak zorunda kalmayacaksınız. Televizyondan memnunsanız yaptırmanızı öneriyoruz. İsterseniz kendinize bazı sorular sorabilirsiniz. Mesela bu televizyonunuz da;

 • Smart tv özelliği var mı?
 • Dahili uydu alıcılı tv özelliği var mı?
 • Televizyon da kendi kendine kanal güncelleme özelliği var mı?

Led, Lcd Tv kırık ekran değiştirme fiyatı

Televizyon modelleri ekran boyutlarına ve markalarına göre çok fazla değişen özelliklere sahiptir. Televizyon büyüdükçe ekran tamir fiyatı da aynı oran da artmaktadır. Hatta bazı popüler markaların ekranları diğerlerine göre daha pahalı da olabilir. Led tv kırık ekran tamiri fiyatı araştırırken en ucuz panel değişim fiyatı veren yere televizyon panel değişikliğini yaptırmak yerine biraz daha araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Bazı led tv ekran fiyatları burada yazılmıştır. Sizin televizyonunuzun ekran fiyatı burada belirtilen ücretlerden daha az veya daha fazla olabilir. Yalnız net fiyat bilgisi için bizi telefon numaramızdan arayıp televizyonun arkasında bulunan etiketteki bilgileri iletmeniz gerekir. İşte size bazı led tv panel fiyatları;

ŞU AN İÇİN PANEL TAMİRİ / DEĞİŞİMİ YAPMIYORUZ
 1. 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 3.000 TL
 2. 39 inç 100 ekran Tv panel fiyatı 3.800 TL
 3. 40 inç 102 ekran panel fiyatı 4.200 TL
 4. 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 4.450 TL
 5. 43 inç 109 ekran panel fiyat 4.450 TL
 6. 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 4.850 TL
 7. 47 inç tv 119 - 120 ekran panel fiyatı 4.900 TL
 8. 48 inç 122 ekran panel fiyatı 5.200 TL
 9. 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 5.300 TL
 10. 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 5.650 TL
 11. 52 inç 132 cm ekran panel fiyat 5.800 TL
 12. 55 inç 140 cm ekran panel fiyatı 6.200 TL

Televizyon ekran değiştirme süresi kaç gündür?

uydu tamircisi

Bizler şu an için sadece İstanbul içerisinde led tv kırık ekran değiştirme işlemini uyguluyoruz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere iki farklı bölge de ekran değiştirme şubemiz bulunuyor. Bizi arayıp tv ekran tamiri için randevu oluşturduktan hemen sonra aynı gün içerisin de arızalı televizyon adresinizden teslim alınır. Panel değiştirme işlemi ve test aşaması aynı gün ve bir sonraki gün devam eder.

Sizin de müsaitlik durumunuza göre en geç 2 veya 3 (Hafta içi ve cumartesi) iş günü içerisinde televizyon ekran değiştirme işlemi bitmiş olup adresinize teslim edilmektedir. Şu an için ekran değişimi yapmıyoruz. Lütfen aramayınız.