workimg
  • 17 Ocak 2018
  • Uydu Haberleri

​Tv üstü anten çeker mi

Ülkemizde ki karasal yayınları kullanan kullanıcılar için hemen müjdeli haberi verelim. Çanak antenlerin çevreye vermiş olduğu kötü görüntünün biraz bile olsun azaltılması için karasal yayınlara daha çok yatırım yapılmas


ı ve Hd olan kanalların bile çekebileceğini duymaktayız. Bu proje sunulmadan önce şu anda Tv üstü anten çeker mi? Belirmiş olduğumuz projenin hayata çekmediğini hatırlatırsak şu anda tv üstü kullanabilirsiniz elbette. Yalnız çok fazla çekmeyeceği veya şöyle söyleyelim. Çekip çekmeyeceği tamamen sizin vericilere ne kadar uzaklıkta, yükseklikte veya düşük rakımlı olduğunuz ile çok alakalıdır.

Genel olarak anlaşılacağı üzere tv üstü antenler en azından şu an için çanak anten kurulumunu yapmak istemeyen, televizyon izleme alışkanlığı olmayan, evinde birden fazla televizyon kullanıyor ama uydudan başka kablo çekemediği için bu ürünü tercih edenlerdir. Bunun yanı sıra farklı bir odaya televizyon almış ama bu odada sadece bir iki kanal çeksin yeterli olur diyen kişilerin kullanmış olduğu sistemlerdir.

Evinizde tv üstü antenin çekip çekmeyeceği konusun da hiçbir fikriniz yoksa yakınlarınızda bir yerde bulunan uydu sistemleri satan bir yerden satın almayı deneyebilirsiniz. Küçük esnaf diye tabir edilen dükkanlardan alışveriş yapmak alışveriş marketlerinden daha çok ilgi çekici olabilir. Alışveriş marketleri veya kurumsal firmalardan satın almış olduğunuz ürünü açıp deneyip sonradan iade etme gibi bir şansınız olamaz. Kutuyu açmışsınız. Kullanmış veya ambalajı hemen satışa çıkarılamayacak derecede deforme olmuş uyarıları ile karşılaşabilirsiniz. Ama dükkanına gelen müşteriye değer veren ve bu müşteri sadece bir kez değil, her ürün isteğinde yanıma gelecektir düşüncesinde olan esnafın koşulsuz iade alacağına eminim.

Bundan dolayı Tv üstü anten çeker mi? Düşüncenizi yenmek için alırken çekmezse geri getirebilirim demenizi öneriyoruz. Bu tip antenler her yerde çekmeyebilir veya çekse bile sizleri memnun edecek görüntüye sahip olmayabilir.