workimg
  • 19 Mart 2020
  • Uydu Frekans Haberleri

​TRT EBA tv Ortaokul frekansı

Korona virüsünden dolayı okullar uzaktan eğitime geçti. Ortaokul öğrencileri için açılan TRT EBA tv Ortaokul kanaldan eğitim alacak öğrencilerin TRT EBA tv Ortaokul frekansını televizyonlarına ekleyerek kanal taramasını gerçekleştirmeleri gerekir.


Eba tv ortaokul olarak açılan bu kanal sayesinde ortaokul öğrencilerine kademeli olarak dersler verilecek ve tıpkı okuldaymış gibi kaldıkları yerden derslerine devam edecekler.

Birinci ağızdan verilen dersler kadar başarılı olur mu bilinmez ama bir nebze de olsa öğrencilerin bildiklerini pekiştirebilmeleri için mutlaka TRT EBA tv Ortaokul frekansını televizyonlara girerek TRT EBA tv Ortaokul kanalını takip etmeleri gerekir. TRT EBA tv Ortaokul frekansını nasıl ekleyeceğinizi aşağıda belirttik. Burada ki yörüngelere uyarak kanalı ekleyebilirsiniz.

TRT EBA tv Ortaokul frekansını nasıl eklerim?

Televizyonlarınızın kanal araması, tp ekleme veya manuel kanal ekleme seçeneklerinden bir tanesine girin. Burada yer alan TRT EBA tv Ortaokul frekansı aynı yazıldığı şekilde televizyon menüsüne girip kanal taramasını gerçekleştirin. Yüklenen kanalı ön sıralara taşımayı unutmayın.

TRT EBA tv İlkokul frekansı için buraya tıklayın

TRT EBA tv Lise frekansı için buraya tıklayın

HD televizyonlar için TRT EBA tv Ortaokul HD frekansı

KANAL İSMİ: Trt EBA tv Ortaokul HD

FREKANS: 12.083

SEMBOL: H - YATAY

POLARİZASYON: 13.750

FEC: 2/3

SD televizyonlar için TRT EBA tv Ortaokul SD frekansı

KANAL İSMİ: Trt EBA tv Ortaokul SD

FREKANS: 11.916

SEMBOL: V - DİKEY

POLARİZASYON: 30.000

FEC: 3/4