workimg
  • 19 Mart 2020
  • Uydu Frekans Haberleri

​TRT EBA tv ilkokul frekansı

Okullar bu korona virüslü döneminde tatil edildi. Uzaktan eğitime geçen milli eğitim bakanlığı ilkokul çocukları için TRT EBA tv ilkokul kanalını açmış oldu. İlkokula giden öğrencilerin derslerinde geri kalmaması için TRT EBA tv ilkokul frekansını televizyonlarına girerek kanal aramasını gerçekleştirmeleri gerekir.


Uzaktan eğitil ile ilkokul çocukları tıpkı okula gider gibi bu televizyon kanallarının başında toplanacak ve okulda ders işler gibi eğitimler verilecek. TRT EBA tv ilkokul frekansı için burada bulunan frekansları televizyonlarınıza eklediğiniz de yüklenecek olan kanalı çocuklarınızın kolaylıkla kanal listenizde bulabileceği sıraya almanızı rica ediyoruz. TRT EBA tv ilkokul frekansı nasıl eklerim veya TRT EBA tv ilkokul frekansını eklemeyi bilmiyorum diyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden bir şeyler öğrenebilirsiniz.

TRT EBA tv Ortaokul frekansı için buraya tıklayın

TRT EBA tv Lise frekansı için buraya tıklayın

TRT EBA tv ilkokul frekansını nasıl eklerim?

Televizyonlarınızın kanal araması, tp ekleme veya manuel kanal ekleme seçeneklerinden bir tanesine girin. Burada yer alan TRT EBA tv ilkokul frekansı aynı yazıldığı şekilde televizyon menüsüne girip kanal taramasını gerçekleştirin. Yüklenen kanalı ön sıralara taşımayı unutmayın.

HD televizyonlar için TRT EBA tv ilkokul HD frekansı

KANAL İSMİ: Trt EBA tv ilkokul HD

FREKANS: 12.083

SEMBOL: H - YATAY

POLARİZASYON: 13.750

FEC: 2/3

SD televizyonlar için TRT EBA tv ilkokul SD frekansı

KANAL İSMİ: Trt EBA tv ilkokul SD

FREKANS: 11.916

SEMBOL: V - DİKEY

POLARİZASYON: 30.000

FEC: 3/4