workimg
  • 17 Ağustos 2017
  • Uydu Haberleri

​Tozkoparan uydu servisi

Uydu sistemleri birçok malzemeden oluşan ve bir tanesinin bir hatası ve arıza vermesinden sonra düzenli olarak çalışan sisteminiz bir anda alt üst olur. Tozkoparan uydu servisi sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunarak kısa bir zaman


içerisin de hemen işlemlerini yapmaktadır. Bu malzemelerin birinde oksitlenme, ıslanma, kopma, yırtılma gibi nedenlerden dolayı oluşan arızaları teknik servis ekibimiz hemen yapmakta ve bunun için de küçük olan şeyler için ek ücret istememektedir. Kablolarınızın ek aparatlar ile birleştirilmesini yaparken mutlaka iki veya üç kez ekli olan yerin üzerinden sıkı bir şekilde izole bandı sarmalısınız. Eviniz de ev tamir işlerin de kullanılan elektrik bandından bahsediyoruz. Bunu güzel bir şekil de sardığınız sürece ve kablonuzun üst kısmın da kablonun dış tarafındaki plastiğin de her hangi bir çatlama olmadığı sürece uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Tozkoparan uydu servisi firması olarak bizler sadece çanak antenlerin tamirlerini yapmıyoruz. Televizyonların duvara montajı için de yakından ilgilenmekteyiz. Yeni alınan televizyonların kanallarının kurulması ve bunları üniteye, duvara montajının yanı sıra kanalların kurulması için de sizlere yardımcı olmaktayız. Eskiden televizyonların menüsüne basarak hemen hemen herkes kanal ayarlaması, kanal yüklemesi yapabiliyordu. Ama şu anda bu eskisinden çok daha zor olduğunu söyleyelim. Birçok televizyonun kendine has olarak özel menüsü olsa da bunları birbirinden ayırt etmek marka ve modeline göre elbette ki zordur. Tozkoparan uydu montajı için ilk önce telefonlarımızdan bizlere ulaşmalısınız.

Ardından elinizde her hangi bir uydu anten ile ilgili malzemeniz varsa bunu telefondaki arkadaşa iletmelisiniz. Elinizdekileri sayarsanız sizlere hangi parçaların eksik olduğunu, nerede nasıl kullanılacağı, bunları almanız durumun da montaj ile birlikte ücret bilgisini de randevu oluşturulmadan önce aktarılmaktadır. Tozkoparan uydu servisi sizlere ve sevdiklerinize mutlu ve huzurlu günler diler.