workimg
  • 17 Ekim 2018
  • Uydu Frekans Haberleri

​İstanbul haber radyoları frekansı

Radyo kanalların frekanslarını burada sizler için paylaştık. İstanbul haber radyoları frekansını bulmak yüzlerce radyolar arasında bulmak zor gelebilir. O yüzden dinlemek istediğiniz radyonun frekansını bilip bu şekilde dinlemeniz daha iyi olur.


Haber radyoları günün belirli bir saatinden diğer müzik yayınlarını veren radyolardan daha fazla dinlenir. Bu gene4l de sabah saatlerinde gündemi takip eden ve özellikle gazete başlıklarını okuyan radyolar zirvenin başını çekmektedir.

İstanbul'da dinlediğiniz haber radyosunu farklı bir bölgeye gittiğiniz zaman aynı frekanstan dinleyemezsiniz. Radyo frekansları farklı dijital yayınların aksine karasal olarak yayınlar yapıldığından dolayı her bir bölgesin kendine ait bir radyo frekansı vardır. Bu radyoların frekanslarına burada ulaşamazsanız bile en azından İstanbul haber radyoları frekanslarını burada sizler için paylaşacağız.

İstanbul'da ki haber radyoları

İstanbul da bulunan haber radyoları genel de televizyonları bulunan ve en azından bir kere bile olsun duymuş olduğumuz popüler kanallardır. Mesela sizler televizyon da haberleri A Haber tv kanalından takip ediyorsanız, İstanbul haber radyoları listesinde a haber radyo da bulunuyor. Aynı şekilde a haber tv de yayınlanan haberlerin tamamı ve belki de daha fazlası bu a haber İstanbul radyosun verilmektedir.

İstanbul haber radyoları ve frekansları

90.2 A Haber Radyo

90.4 Haber Türk Radyo

92.5 CNN Türk Radyo

92.7 Bloomberg HT Radyo

93.1 TGRT FM

102.8 NTV Radyo

104.2 Radyo Trafik

106.8 TRT World Radio