workimg
  • 11 Temmuz 2017
  • Uydu Frekans Haberleri

​Eski çanak anteni değiştirmek

Bireysel olarak kendinize ait olan çanak antenler hakkın da vereceğiniz kararlar genellikle sadece sizi ilgilendireceğinden dolayı daha mutlu ve daha özgür olarak kendinizi hissedebilirsiniz.


Kimse ile uğraşmadan kimsenin kapısına gitmeden, kapı kapı dolaşıp küçük bir anten tamiri için önce onay alıp sonra da para istemek yerine eski çanak anteni değiştirmek kararını sadece siz verebilirsiniz. Çanak antenleriniz için burada bizimle iletişim esnasın da nasıl bir anten istediğinizi veya problemin ne olduğunu bizlere anlatarak anten değişikliği gerekip gerekmeyeceğini uzman arkadaşlarımızın karar verebileceği bir servisi sizlere yönlendirebilirler. Her zaman için yeni olan şeyler daha kaliteli ve daha yüksek bir sinyal seviyesi için anten değişikliğini onaylamanız yararınıza olabileceğini düşünüyoruz.

Uzun süre kullanım sonucu çanak anten de oluşacak hasarlar çok fazla maliyet getirdiğini de söyleyelim. Bir defalığına mahsus olmak üzere çanak anten ve çanak anten montajı için ödeme yaparak yıllar boyunca dokunmayacağı ve bir olumsuz durum olmadığı sürece bozulmayan bir anten kullanmış olacaksınız.

Aynı zaman da Eski çanak anteni değiştirmek yerine bunu ayarlama fikri de güzel bir fikir ve işe yarar bir neden olsa da her zaman bu işe yaramayabilir. Sıklıkla bozulan antenlerin başlıca nedenleri Fırtınadan dolayı ortadaki göbek kısmının birkaç kere içe doğru çöküp çıkmasından kaynaklanmış olabileceğini ve küçük bir fırtına ve yağmurda bile bu orta göbeğin tekrardan içe veya dışa doğru göçmesinden kaynaklanan sinyal yok sorunlarını yaşayabilirsiniz.