Kemerburgaz uydu servisi, Antenci

Servis Bölgelerimiz

Ev veya iş yerinizde meydana gelen televizyon sorunlarınızı hemen aynı gün için de kemerburgaz uydu servisi tarafından yapılması istemez misiniz? Gün içerisin de teknik servis hizmetleri burada yanı başınızda. Merkezi uydu sistemleri arızalarının çözümü için de bizleri mutlaka arayın. evinizin çatısında


bulunan çanak antenlerin sinyal almama sorunlarını profesyonel HD cihazlarımızla kontrolleri,ni yaparak sorunu bir an önce gideriyoruz. kemerburgaz anten servisi tarafından derlediğimiz ve sık sık meydana gelen arızaların nedenleri genel olarak çanak kablo arızaları, kabloların içine sıvı girmiş olmasından kaynaklanan oksitlenme arızaları, Çanak antene yabancı bir cisimin çarpması sonucu kırılan çanak antenler veya lnb tutacağının kırılması sonucu sinyalin gitmesi gibi arızalar sık sık yaşanmaktadır.

kemerburgaz uydu anten servisi

Televizyonunuz veya antenleriniz her ne kadar son sistem olsa da televizyona bağlanan uydu alıcıları hd olmadığı sürece yani hd yayın veren uydu alıcısı olmadığı sürece televizyonunuzun gerçek görüntüsünü yansıtmamaktadır. hd yayınlarını alabilmeniz için hd receiver destekli uydu yayınlarını destekleyen uydu cihazı gerekmektedir. kemerburgaz uydu servisi ve antenci iç,in bizler burada haftanın yedi günü olmak üzere her an yanınızdayız.

Problemlerin sık sık yaşandığı yerlerden biri de etrafında rüzgarı kesen hiç bir binanın veya ağaçların olmaması etrafının tamamen açık olan yerlerde malesef meyadana gelmektedir. rüzgarların en çok yoğun olarak estiği mevkiler de çanak antenlerin kırılmasına, tamamen bir anda parçalanmasına, kablo kopmaları ve antenin yerinden sökülmesi neden olmaktadır. kemerburgaz uydu servisi hizmetimiz sadece kemerburgaz bölgesi değil. Aynı zaman da eyüp mahallelerinmin neredeyse tamamına servis hizmeti veriyoruz. Burada yer alan bilgilere istinaden bizlere telefon hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. kemerburgaz televizyon servisi sizlere iyi günler diler.