Uydu servisi

Uydu servisi hizmeti veren firmamız istanbul avrupa yakasındaki neredeyse bütün ilçe ve mahallelerine uydu servisi hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız. ,

Sizler için daima kaliteli olanı ayağınıza getiren firmamız sattığı malın garantili olması, servis ağının yaygın olması, Her bütçenin alabilecek derecede fiyatının uygun olmasına çok dikkat etmekteyiz. istanbul uydu servisiyle ilgili bütün soru sorun ve görüşlerinizi bizlere iletmeniz mümkün. çanak anten arızaları uydu servisinden gelen arkadaşlarımız arızasına göre değişmekle birlikte bir kaç dakikada sorunu tamamen çözüp sizlerin beğenisine sunmaktadır.

  Hizmet Detayları

Çanak anten montajı


Çanak anten montajı ile ilgili bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulmanızı ümit ediyoruz. Montaj yaparken nelere dikkat edilmesi, nelerin yapılıp nelerin yapılmaması konusuna gerçek anlamda değinmek gerekir. sağlam bir çanak anten montajı yapılabilmesi için öncelikle sağlam bir zemine yapılması konusunda çok dikkatli olmak gerekir. çanak ayarını istediğiniz kadar güzel ayarlayın, montaj yaptığınız yerden kaynaklanarak çanak anten ayağı ve ya bir boruya taktığınız çanak anteni sallanırsa hiç bir işe yaramaz.

  Hizmet Detayları

istanbul merkezi uydu sistemleri

İstanbul Merkezi uydu sistemleri kurulum ve arıza talepleri ihtiyacınıza bir kaç dakika içerisinde cevap veriyoruz. artık uydu servisi ve istanbul merkezi uydu santrali için teknik servis ihtiyaçlarınıza bir kaç gün ve en erken bir sonraki gün için servisi beklemek zorunda kalmazsınız. Bizler montaj uydu servisi bilişim teknolojileri işletmecisi olarak gün içerisinde hatta bizi aradıktan hemen bir kaç dakika içerisinde size en yakın olan şubemizden profesyonel merkezi uydu santralinden anlayan takım arkadaşımızı bulunduğunuz mekana yollarız.

  Hizmet Detayları

Uydu ayarı nasıl yapılır? uydu ayarlama

Bu makalemizde uydu ayarı nasıl yapılır veya uydu ayarlama sorusuna yanıt olacak şekilde hazırlanmıştır. Keyifle okumanızı temenni ederiz.

Arkadaşlar; çanak anteninizin yönü bir sebepten dolayı bozuldu, yönü kaydı veya eskimiş olan çanak anteninizi söküp yerine yenisini takmak istediniz fakat nasıl uydu ayarlama yapacağınızı bilmiyorsunuz veya cesaret edemiyorsunuz diyelim. Öncelikle türksat uydu ayarı yapmak için kıble yönünden istifade etmenizde fayda var. Türksat 42 uydusu tamamen kıbleye bakmaktadır.

  Hizmet Detayları

Receiver uydu cihazı alırken dikkat edilecek hususlar

Öncelikle Bu makalemizi incelerken sadece yüzeysel olarak değil de baştan sona kadar okumanızı tavsiye ederiz. Receiver uydu cihazı alırken dikkat edilecek hususlar göz önünde bulundurursak

  Hizmet Detayları

Çanak anten kurulumu, Uydu montajı

Çanak anten kurulumu çoğu zaman başımıza dert olarak gelmektedir. Kendi işimizi yapmak eğlenceli ve maliyetsiz olsa da malesef bazı durumlarda bu işkence haline gelmektedir. Yeni bir eve taşındınız ve orada çanak anten kurulumunu yaptıracak kimseyi bulamadınız.

  Hizmet Detayları