Uydu servisi hizmeti veren firmamız istanbul avrupa yakasındaki neredeyse bütün ilçe ve mahallelerine uydu servisi hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız. ,

Sizler için daima kaliteli olanı ayağınıza getiren firmamız sattığı malın garantili olması, servis ağının yaygın olması, Her bütçenin alabilecek derecede fiyatının uygun olmasına çok dikkat etmekteyiz. istanbul uydu servisiyle ilgili bütün soru sorun ve görüşlerinizi bizlere iletmeniz mümkün. çanak anten arızaları uydu servisinden gelen arkadaşlarımız arızasına göre değişmekle birlikte bir kaç dakikada sorunu tamamen çözüp sizlerin beğenisine sunmaktadır.


Televizyonunuzçanak anten arızaları uydu servisinden gelen arkadaşlarımız arızasına göre değişmekle birlikte bir kaç dakikada sorunu tamamen çözüp sizlerin beğenisine sunmaktadır. Televizyonunuz her hangi bir nedenden dolayı, ''sinyal yok'' anten kablonuzu kontrol edin, ''Zayıf sinyal'' Şeklinde yazabilir veya ''Tuner aşırı yüklendi'' yazısıda çıkabilir. uydu servisi böyle durumlarda bizleri 0538 034 24 04 numaralı acil uydu servisi telefon hatlarımızdan bizleri lütfen arayın.

Uydu teknik servis

Sabah 07:30'dan gece 23:00'e kadar uydu teknik servis hizmeti vermekteyiz. istanbulun 6 ayrı ilçesinde şubesi bulunan firmamız sizler için en hızlı uydu teknik servis hizmetleri vermek amacıyla bizi aradığınız andan itibaren hemen size en yakın olan şubemizdeki çalışma arkadaşlarımızı sizlere yönlendiririz. Profesyonel bilgiye sahip olan takım arkadaşlarımız tam teşekküllü servis araçlarımızla sizler için gerekli olan herşeyi yanlarında bulunduran uydu teknik servisi firmamız çanak anten değişikliği, kablo arızası, uydu kablosu değişikliği ve ya lnb değiştirmek için firmaya geri dönüp sizin zamanınızdan çalmadan yanlarında getirmiş oldukları malzemeyi kullanarak hem zamandan tasarruf sağlanır, hemde sizler işinize kaldığınız yerden acil uydu teknik servisi farkıyla devam edersiniz.

Acil uydu servisi

Evimizdeki bozulan elektronik eşyaların bazılarını servise götürürüz bazılarının tamirin içinde teknik servisi eve çağırmak zorunda kalırız. bunun için günler öncesinden randevu almak zorunda kalabilirsiniz. bazan de günler boyu randevunuz olmasına ragmen bir türlü gelmezler, mağdur olursunuz, sinirlenirsiniz ama yine de beklemeye devam edersiniz.

İşte tüm bu sorunlara karşılık acil uydu servisi hizmeti veriyoruz. sorunlarınıza gün içerisin de, bizleri aradığınız andan itibaren bir iki saat içerisinde evinize gelip uydu servisinde yaşanan sorunu hallediyoruz.