workimg
  • 13 Aralık 2018
  • Uydu Frekans Haberleri

​Golden tv frekans bilgileri

Yerli ve yabancı filmleri izlemeyi seviyorsanız o zaman Golden tv frekansını bir kenara not alın. Çünkü çok yakında ücretsiz ve şifresiz olarak yerli yabancı filmleri ekranlarınıza taşıyacak olan bu kanalı çok seveceğinize inanıyoruz.


Sosyal medya üzerinden ve bazı reklam platformlarından aldığımız habere göre Türksatta yayına başlayacak olan golden tv isimli kanalın sadece filmleri ile adından bahsettireceğine benziyor.

Aksiyon filmleri, macera, korku, dram, yerli ve yabancı filmleri izleyebilmek için Golden tv frekans bilgilerini unutmayın. Bu frekansları şu anda (12.12.2018) tarihinde uydu cihazlarına girseniz bile Golden tv diye bir kanal, kanal listenize eklenmez. Çünkü kanal daha açılmadı. Yakın zaman da açıldığı bilgisi elimize ulaştığı zaman bu yazımızı güncelleyebiliriz.

Sizlere şu anda yayına başladığın da muhtemel olarak yayına gireceği frekansı sizlere açıklayacağız. Eğer olası aksi bir durum olursa bu yazımız da gerekli düzeltmeleri yapar ve sizlere en doğru bilgileri vermek için canla başla çalışacağız. Yalnız aldığımız haberlere göre Golden tv frekansı 12685 olarak belirlenmiştir.

Golden tv frekansı

Uydu: Türksat42E

Frekans bilgisi: 12685

Polarizasyon bilgisi: Yatay – H

Sembol oranı: 30000